اسکله تفریحی کیش و اینفوگرافی امکانات

زیبایی های بیشمار آب های نیلگون خلیج فارس همه را شیفته و عاشق خود مینماید. دیدن این همه زلالی و عظمت در جزیره رویایی کیش به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل شده است. اسکله تفریحی کیش مکانی است که لذت بردن از آبی دریا به همراه تفریحات موجود در آن فراهم شده است. با دایانا گشت همراه باشید تا درباره اسکله تفریحی کیش اطلاعات بیشتری کسب نمایید.تفریحات زیادی در اسکله وجود دارند که باعث شادی و سرگرمی مسافران میشوند و اوقات خوشی را در کنار خانواده برای آن ها رقم میزند.

از میان این سرگرمی ها میتوان به اسکله تفریحی اشاره کرد. این مجموعه در انتهای بلوار دریا ساخته شده است. اسکله تفریحی کیش به روش شمع فلزی و با عرشه ای چوبی با چهار فضای اقماری به دست مهندسین ایرانی ساخته شده است. طول این اسکله ۴۳۷ متر و عرض آن ۱۸ متر و همچنین مساحت آن ۱۰ هزار متر مربع میباشد. فاز اول این مجموعه در ۲۰ ماه ساخته شد و در روز ۵ مرداد ۱۳۸۵ شروع به کار کرد. نکته قابل توجه اینجاست که این مجموعه هیچ گونه آسیبی به زیستگاه های آبی نزده است.

یکی از دلایل محبوبیت اسکله تفریحی کیش، نزدیکی آن به دیگر مجموعه های تفریحی است که مورد توجه گردشگران تور کیش قرار گرفته است. همچنین جت اسکی، قایق های پدالی، قایق های ماهیگیری، قایق های پارویی، سه چرخه های آبی، امکانات غواصی و قایق های کف شیشه ای از جمله امکاناتی هستند که میتوانید همه را در این قسمت از جزیره پیدا کنید و لذت زیادی ببرید. این قسمت از جزیره با زیبایی و آرامش و آب و هوای خوب خود شرایط مناسبی را برای پیاده روی فراهم کرده است به خصوص که در تمامی ساعات شبانه روز گردشگران میتوانند از این مجموعه بازدید کنند. واقع شدن اسکله در پشت بازار ونوس از دیگر دلایلی است که بر محبوبیت آن میفزاید.
دیدن این همه قشنگی که در یک جا جمع شده قطعا همه را به وجد میاورد. شما مسافران عزیز تور کیش نیز میتوانید از اسکله تفریحی کیش بازدید کنید و ساعاتی خوش را در آن بگذرانید.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.