تور لاکچری

کلمه لاکچری در لغت به معنای لوکس می باشد ولی در عموم مردم به صورت کلمه لاکچری شناخته شده است . یک تور لاکچری برای مسافران به این معنی می باشد که تمامی تصمیم گیری ها به پای خودشان می باشد .

یکی از اولیت ها و اولین اولیت  در تور لاکچری انتخاب پرواز های برند می باشد . پرواز های لاکچری به این معنی هستند که از بهترین برند در پرواز های داخلی و خارجی انتخاب شود به صورت مثال یکی از بهترین و لوکس ترین پرواز های داخلی ( کیش و مشهد ) پرواز ماهان می باشد که بسیار معتبر و شناخته شده است . پرواز های خارجی به بخش های متعددی تقسیم می شود یعنی هر شهر و کشوری دارای پرواز خاص خود هستند .

پروازهای معتبر کشورهای داخلی :

۱ ) کیش : ( پرواز ماهان )

۲ ) مشهد : ( پرواز ماهان )

پروازهای معتبر کشورهای خارجی :

۱ ) آنتالیا :  ( پرواز اطلس )

۲ ) ارمنستان : ( پرواز آرمنیا ، پرواز ماهان )

۳ ) گرجستان : ( پرواز جورجین )

۴ ) تایلند : ( پرواز امارات ، پرواز قطری )

۵ ) دبی : ( پرواز امارات )

۶ ) استانبول : ( پرواز اطلس ، پرواز تور کیش ، پرواز ماهان )

۷ ) بدروم : ( پرواز فیری برد )

۸ ) کوش آداسی : ( پرواز اطلس ، پرواز تور کیش ، پرواز ماهان )

۹ ) مالدیو : ( پرواز امارات )

۱۰ ) مالزی : ( پرواز امارات )

۱۱ ) بالی : ( پرواز امارات )

۱۲ ) سنگاپور : ( پرواز امارات )

پرواز معتبر به سفرهای اروپا :

۱ ) آلمان : ( پرواز لو فلانزا )

۲ ) پاریس : ( پرواز ایفرنچ )

شاید این سوال برای شما عزیزان پیش بیاید که ما در متن بالا برای پرواز های داخلی ماهان رو پیشنهاد دادیم ولی در اکثر پرواز های خارجی هم ماهان نام برده شده است دلیل این است که ماهان یک شرکت هواپیمایی بسیار بزرگ و برند بسیار معتبر در ایران هست و در برخی از پرواز های خارجی بهترین برند می باشد و جزء پرواز های لاکچری نام برده شده است .

یکی از بهترین تصمیم گیری های تور لاکچری یا اولیت دوم انتخاب هتل می باشد . در  مقاصدی مانند آنتالیا که هتل های آن بهترین امکانات تفریحی را دارا می باشند می توان گفت که مسافرانی که به آنتالیا سفر می کنند اولین سوالی که از کانتر های فروش می کنند امکانات هتل ها می باشد امکانات هتل در تور لاکچری بالا ترین امتیاز را  دارند .

یکی از دلایل انتخاب تور لاکچری این می باشد که شما در یک سال شاید ۴ بار به مسافرت بروید که هزینه بالایی هم پرداخت می شود ولی با یک بار خرید تور لاکچری می توانید بهترین سفر را تجربه کنید و با یک بار سفر در سال هم در هزینه صرفه جوبی شود و هم در وقت و بهترین خاطره را در کنار خانواده تجربه کنید .

شیک ترین هتل های مقاصد داخلی :

۱ ) کیش : ( هتل داریوش ، هتل ترنج )

۲ ) مشهد : ( هتل درویشی )

لوکس ترین هتل های مقاصد خارجی :

۱ ) آنتالیا : ( هتل رگنوم )

۲ ) دبی : ( هتل ریکسوس د پالم )

۳ ) استانبول : ( هتل )

۴ ) ارمنستان : ( هتل رادیسون بلو )

۵ ) گرجستان : ( هتل بیلت مور )

۶ ) تایلند : ( هتل آوانی ریزورت )

۷ ) بدروم : ( هتل وولج )

۸ ) کوش آداسی : ( هتل آکوآ فانتسی )

این هتل ها که نام برده شده است یکی از لوکس ترین و شیک ترین هتل های مقاصد می باشد که با قیمتی که روی این هتل ها خورده شده است مسافران مقداری می ترسند که کاملا طبیعی می باشد ولی این هتل ها ارزش بالاترین قیمت ها را دارند .

کلاس های پرواز ها به ۳ دسته تقسیم می شوند که در متن زیر به آن ها اشاره کرده ایم :

۱ ) اکونومی : این کلاس پروازی به معنای معمولی می باشد . این کلاس پروازی به صورت اقتصادی و بسیار ارزان می باشد که در پرواز های هوایی ، ریلی یا قطار ، دریایی یا برخی کشتی ها می باشد . امکانات این پرواز ها معمولا بسیار محدود و در دارای روزنامه ، مجله تبلیغاتی و کارت های راهنمای پرواز می باشد که در طی سفر حوصله مسافران سر نرود . در این کلاس پروازی ها مسافران در یرخی از موارد باید برای غذا ها پول پرداخت کنند و پذیرایی در این پرواز ها ۲ ساعت بیشتر نیست . بیشتر صندلی های یک پرواز در کلاس پروازی اکونومی بیستر صندلی ها را به خود اختصاص داده است .

۲ ) بیزینس کلاس یا تجاری : این پرواز دارای امکانات بیشتر و بهتری نسبت به اکونومی دارد . مسافرانی که این پرواز را انتخاب می کنند دارای بار بیشتری هستند . این پرواز ها در فرودگاه سالن مخصوصی دارند که مسافران می توانند در آن ها منتظر بشینند همچنین ترانسفر فرودگاهی تا جلوی درب هواپیما به صورت جداگانه صورت می گیرد . غذاهای این کلاس پروازی به صورت گرم سرو می شود . این پرواز دارای صندلی های بسیار راحت می باشد .

۳ ) فرست کلاس : این کلاس پروازی مخصوص تور لاکچری می باشد . تعداد صندلی های این کلاس پروازی بسیار محدود و کم می باشد ولی فضای این سالن و صندلی های این کلاس پروازی بسیار زیاد می باشد . علاوه بر تمامی این امکانات سوار شدن در این کلاس پروازی بسیار متفاوت می باشد و چک این هتل جداگانه و بدون معطلی سالن استراحت مجزا و ترانسفر اختصاصی تا هواپیما از دیگر تسهیلات این پرواز لوکس می باشد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.