تور نوروزی کیش ۹۷

در نوروز تور های بسیاری وجود دارد که توسط بسیاری از مسافرین انتخاب شده و برای تعطیلات برگزیده میشوند ، اکثر سفر ها و تورها در تابستان و تنوروز انجام میگیرد این سفر ها میتواند خارجی و یا داخلی باشد به همین علت در این زمان ها تورهایی با تنوع بسیار بالا یافت میکردد ، از جمله تور منتخبی که در پیش رو داریم برای نوروز ۹۷ است که میتوان بهترین انتخاب را برای این زمان در اختیار داشت ، تور نوروزی کیش ۹۷ برای افرادی که علاقه به سفر به خارج از کشور ندارند بسیار مناسب است مخصوصا به دلیل وجود مکان ها و جاذبه های دیدنی آن جزیره و وجود تفریحات بی نظیری که تنها در کیش یافت میگردد باعث جذب اینگونه ماسفرین و توریست ها به این نگین درخشان گردیده است .

تور نوروزی

اکثر تورهای نورورزی دارای آپشن ها و امکانات خاصی هستند که برای هر نو ع مسافر با هر نوع سلیقه ای قابل تعمل می باشد ، در انتخاب تور مسافرتی خود دقت کامل به عمل آورید ، به تمامی امکانات آن بصورت کامل فکر کرده و در مقایسه با هزینه آن بهترین انتخاب را داشته باشید برای مثال بسیاری از تورها در هتل های لوکس ممکن است با قیمت بالایی عرضه گردند اما در کنار دارای امکاناتی از قبیل بلیط های رایگان پارک آبی و یا جنگ های شبانه می باشند ، به همین علت قیمت یک تور نباید ملاکی بر بد با خوب لودن آن گذاشته شود بایذ با توجه به امکاناتی که در آن تور ارائه میگردد مورد توجه قرار گیرد ، در نوروز برای تعداد زیادی از شهر های ایران تورهای داخلی در نظر گرفته میشود از جمله شهر های قدیمی و سنتی و باستانی که همه ساله نظر بسیاری از توریست ها را به خود جلب می نماید ، تور یزد – تور کاشان – تور قشم و… مکان های دیگر با جاذبه های تاریخی و مدرن دیدنی که برای هر کسی لازم میباشد از آنها دیدن نمایند این امر برای ساکنین ایران بصورت چندین برابر لازم و اجبار می باشد زیرا بعنوان شهروندی که در این کشور زیبا زندگی میکند باید ببیند و از آن اطلاعات کامل داشته باشد .

تور کیش

تور کیش از دیرباز مورد توجه بسیاری از مردم قرار داشته است به این منظور آژانس های گردشگری تاسیس گردیده که به مدت ۹۰ سال است که در این راستا فعالیت می نمایند و مسافرینی که قصد خرید توری را دارند میتوانند از این آژانس ها کمک بگیرند و برای انتخاب بهتر تورها به مشورت با مسئولین آژانس بپردازند ، در انتخاب تور مناسب باید به نکات زیر توجه داشته باشید انتخاب زمان پرواز و تعداد شب اقامت با خود مسافرین می باشد برای کودکان زیر ۵ سال فقط هزینه بلیط هواپیما در نظر گرفته شده و برای کودکان زیر ۲ سال همان هزینه بلیط هواپیما نیز گرفته نمیشود ، پذیرش مسافرین هتل ها ساعت ۱۴ و زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ ظهر می باشد با تناسب این ساعات میتوانید انتخاب بهترین برای ساعت بلیط هواپیمای خود داشته باشید ، از دیگر خدماتی که در تورهای کیش عرضه میگردد درصدی بلیط تخفیف برای پارک آبی و جنگ های شبانه منتخب و معروف آن جزیره زیبا می باشد برای مثال هتل ترنج در مرداد ماه ۹۶ با خرید هر تور برای هر فرد یک بلیط پارک آبی اوشن و یک بلیط برای جنگ شبانه که بصورت رایگان ه مسافر عرضه میگردید ؛ اگر قصد خرید تور در هتلی خاص را دارید حتما به نظر مسافرین در این رابطه توجه نمایید و از راهنمای افرادی که اطلاعات کامل دارند استفاده نمایید ، کیش مقصدی است که در تمام ماه های سال و در تمامی روزها دارای پرواز به این مقصد وتوری برای ارائه می باشد به همین دلیل در هر زمان که قصد سفر به این مکان را داشتید میتوانید اقدام کرده و از امکانات بیشمار آن استفاده نمایید .

در مورد انتخاب تور کیش به این نکات توجه کنید:

۱)فقط مواردی که در قرار داد نوشته می شود در تعهد تور است، قول شفاهی هیچ ارزشی ندارد.

۲)قبل از اینکه سریع قرارداد را ببندید، در مورد هتلتان اطلاعاتی داشته باشید، اینکه هتلتان کجاست (بهتر است نزدیک به مراکز توریستی باشد) کیفیت غذایش چطور است؟ خدمات جانبی و هزینه این خدمات را هم بدانید.

۳)به ساعت پرواز از کیش و هماهنگی آن با ساعت تحویل اتاق هتل تان توجه کنید، ممکن است پرواز شما عصر یا شب باشد، در این حالت اکثر هتل ها هزینه اقامت مازاد ( بعد از ساعت دو بعد از ظهر) را از شما دریافت خواهند کرد، پس بهتر است ساعت پروازتان با ساعت تحویل اتاق هماهنگ باشد یا خود را برای پرداخت هزینه شارژ اضافی آماده کنید.

۴)هزینه تور کیش بر اساس هتلی که انتخاب کرده اید تغییر خواهد کرد، برای هتلی پول بیشتر بپردازید که ارزشش را داشته باشد.

۵)هزینه تور کیش در ایام مختلف سال تغییر می کند، مثلا در ایام نوروز افزایش یافته میشود در ماههای اردیبهشت تا اواخر تابستان معمولا هزینه ها ارزانتر هستند. انتخاب ماههای تابستان برای سفر این مزیت را هم دارد که ایام جشنواره است و قیمت بیشتر خدمات و اجناس کمتر از بقیه زمانهای سال است.

توصیه های قبل از سفر به کیش

فهرستی از وسایل مورد نیاز خود را تهیه و بر اساس آن وسایل خود را جمع آوری نمایید. لازم به ذکر است که حتما به سقف وزن مجاز برای هر نفردقت نمایید.

۱) توصیه می شود سبک سفر کنید.

۲) برای اینکه از سفر خود بیشترین استفاده را ببرید پیش از سفر به کیش فهرستی از مکان های تفریحی و دیدنی ، تفریحات و بازارهای کیش که قصد مراجعه به انها را در سفر داریدتهیه نمایید و در دسترس خود قرار دهید .

۳) برای روزهای سفر خود برنامه ریزی کلی کنید.

۴) همراه داشتن نقشه کیش می تواند برایتان مفید باشد.

۵) برآوردی از هزینه های تفریحی داشته باشید.

۶) نگاهی به تلفن های ضروری، داروخانه ها و درمانگاه های کیش بیندازید. شاید در مواقع ضروری لازم شود.

۷) طوری زمانبندی کنید که تا دو ساعت و نیم پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید , تا در صورت بروز مشکل بدون هیچ گونه استرس بتوان آن را به راحتی حل کرد.

۸) پیش از حرکت به سمت فرودگاه از به همراه داشتن همه مدارک تور کیش از جمله بلیت، شناسنامه، کارت ملی و واچر هتل اطمینان حاصل نمایید ؛ دقت داشته باشید ارائه شناسنامه برای تحویل اتاق در تمام هتل های کیش ضروری است.

۹) اگر باید ساکتان را به قسمت تحویل بار بدهید، حتما مدارک و وسایل قیمتی خود را در کیف دستی یا کوله پشتی به همراه داشته باشید.

۱۰) به موقع برای تحویل بار و گرفتن کارت پرواز اقدام کنید و برای انجام سایر مراحل مانند بازرسی و … با آرامش کامل با پرسنل فرودگاه همکاری کنید.

نوروز در کیش کجا بریم ؟

مکان های بسیاری وجود دارد که در نوروز میتوانید به دیدن این جاذبه ها رفته و از آنها لذت ببرید ، یکی از بینظیر ترین تفریحاتی که در کیش یافت میگردد آکواریوم آن است که در آن بسیاری از آبزیبان و لاکپشت های زیبا قابل مشاهه می باشد همچنین از دیگر تفریحات موجودغواصی است که میتوان گفت بیشتر مسافرین از این تفریح استقبال کرده و به تجربه آن می پردازند ؛ دلیل اینکه اکثر سایت های گردشگری بر این اصرارند که در زمان نوروز به کیش بروید زیرا سفری بی مانند و پر خاطره برای افراد می باشد همچنین تفریحات و مکان های دیدنی ای در این جزیره وجود دارد که برای مسافرین و گردشگران قابل تصور نمی باشد ، عکس های بسیاری برای این جاذبه ها وجود دارد اما هیچ یک نمیتواند گویای زیبایی بی نظیز آنها باشد یکی دیگر از دلایل لذت بردن از این جزیره زیبا تمیزی و دست نخوردگی طبیعت آن می باشد ؛ اگر قصد حضور در زمان نوروز در جزیره کیش را دارید به نکان زیر توجه نمایید :

قیمتها در جزیره کیش چگونه است؟

میانگین قیمت کالاها و خدمات عمومی شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل و … در جزیره کیش بالاتر از میانگین قیمت در سرزمین اصلی (تهران و بقیه شهرها) می باشد.
قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال و … نیز بدون اختلاف با تهران یا بعضا گرانتر میباشد.
قیمت پوشاک حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزانتر از شهرهای دیگر میباشد.

قیمت و کیفیت غذا در رستورانهای کیش چگونه است؟

در جزیره کیش رستوران ها در دو نوع متفاوت وجود دارد یکی رستوران های همراه با موزیک زنده و دیگری رستورانهای معمولی. قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل ۴ برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند.

پاکیزگی محیطی در کیش

وجود زباله و آلودگی در اطراف هر فرد باعث حس بد و بوی نامطلوب آن مانع آسایش و لذت بردن افراد میگردد به همین منظور از شما عزیزان خواسته میشود تا به رعایت پاکیزگی در محیط زیست بپردازید و مانع آن شوید که منظره زیبای اطراف این جزیره به منظره ی زشت و آلوده تبدیل شود .

پاکیزگی خودرو و جلوگیری از آلودگی های صوتی

هنگام رانندگی در کیش به خاطر داشته باشید که تردد خودروی کثیف در کیش مستلزم جریمه است ، پس همیش خودروی خود را پاکیزه نگه دارید. در نظر داشته باشید که در تمام نقاط جزیره کیش ایجاد صداهای ناهنجار و بوق زدن ممنوع است لذا در شرایط غیرلزوم موجب جریمه می‌شود. با رانندگی صحیح در خیابان‌های خلوت کیش نیازی به بوق زدن نخواهید داشت. بوق زدن در شرایط غیرلزوم موجب جریمه خواهد شد. توجه داشته باشید که در تمامی نقاط جزیره کیش دوربین های کنترل سرعت نصب شده است و  بازرسان تمام وقت شما را زیر نظر دارند.

زباله های شهری

از پراکنده ساختن زباله ها در تمامی معابرها ، ساحل و دریا جدا پرهیز نمائید . در تمامی اماکن‌ها سطل‌های زباله موجود است. چنانچه به نقاط طبیعی و کم دسترس جزیره می روید حتماً کیسه‌های زباله همراه خود داشته باشید و با زباله های تر و خشک را برای بازیافت جداسازی کنید. در نظر داشته باشید محیط بانان جزیره با هر گونه آلوده سازی محیطی مانند: پرت کردن زباله ( پوست میوه ، ته سیگار و غیره ) به خارج از خودرو برخورد قانونی می‌کنند و افراد مذکور مشمول جریمه می‌شوند.

ممنوعیت استعمال دخانیات

در حرکتی جدید در جزیره کیش محل‌هایی مخصوص برای کشیدن سیگار تعبیه شده است . در صورتی که کسی در مکان‌های عمومی و گردشگری به استعمال دخانیات بپردازد متخلف بوده و با جریمه قانونی روبرو خواهد شد.
از  انداختن آب دهان خود در معابر عمومی و گرشگری جدا خودداری نمایید . با افرادی که با انداختن آب دهان در اماکن عمومی آلودگی ایجاد نمایند برخورد قانونی می‌شد.
به کودکان خود رعایت بهداشت در محیط را آموزش دهیم و به آنها یاد بدهیم که هنگام استفاده از تنقلات و خوراکی‌ها حتما ضایعات آنرا به سطل زباله بیندازند.
.

۱ دیدگاه

  1. avatar

    […] تور نوروزی کیش ۹۷ تور نوروز ۹۷ […]

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.