تور های نوروز ۹۷

یکی از پر طرفدار ترین ماه های سال یا مناسبت های سال برای مسافرت نوروز می باشد که خانواده های ایرانی به دلیل این مناسبت به جاهای مختلف کشور ها سفر می کنند این ایام  در فروردین ماه رخ می دهد که از نوع بهترین زمان ها برای مسافرت می باشد نوروز یکی از بزرگ ترین عید هاست که در اولین روز بهار وارد عید نوروز می شویم که جزء از عید باستانی هم نام برده است .

تور های نوروز ۹۷ به دو دسته تقسیم می شوند که ما در متن زیر به هر یک از آن ها اشاره کرده ایم :

۱ ) تور های نوروز ۹۷ با پیشنهادات تور های داخلی :

الف ) کیش : تور کیش نوروز ۹۷ یکی از پر مخاطب ترین تور های گردشگران و مسافران می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد . این تور در رتبه بالایی در نوروز برای انتخاب مشتریان و گردشگران می باشد تور کیش دارای خدمات زیادی می باشد که ما در این متن فقط به کیفیت هتل های این شهر و کلاس های پروازی همچنین بلیط رفت و برگشت را دارا می باشد .

ب ) مشهد : تور مشهد نوروز ۹۷ یکی از پر بازدید ترین مکان ها برای گردشگران و مسافران در نوروز می باشد دلیل این انتخاب این است که مشهد هم شهری زیارتی و هم سیاحتی می باشد و دلیل زیارتی بودن آن وجود حرم مطهر امام رضا ( ع ) است و سیاحتی بودن آن وجود کلی از جاهای دیدنی می باشد که حال و هوای خوبی در روز های نوروز دارا می باشد . تور مشهد شامل خدمات زیادی می باشد از جمله آن ها بلیط رفت و برگشت و اقامت در هتل های شیک به علاوه شام و ناهار و صبحانه همچنین با تمایل مشتری ترانسفر فرودگاهی و با بهترین پرواز ها با کلاس پرواز مختلف می باشد .

ج ) قشم : تور قشم نوروز ۹۷ یکی از پر بازدید ترین جزیره ها می باشد که در طول نوروز از بیشترین افراد برای توریستی ها و مخاطب ها می باشد و آمار زیادی را به خود اختصاص داده است این تور دارای خدمات زیادی می باشد ک هاز جمله این خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما و استفاده از بهترین کلاس های پروازی و قرار گرفتن در مدرن ترین هتل ها با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی می باشد .

۲ ) تور های نوروز ۹۷ همراه با تور های خارجی :

الف ) تور ترکیبی اروپا : تور ترکیبی اروپا نوروز ۹۷ که به صورت ترکیب شده با چند کشور پر بازدید برای گردشگران و مسافران می باشد و همچنین این تور دارای بالا ترین و بیشترین امکانات می باشد  از جمله این خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما و اقامت در هتل های لوکس اروپایی با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی ویزای شینگن که کلیه هزینه های سفارت به عهده مسافر می باشد با برنامه تور بازدید از کلیه جاذبه های گردشگری هر شهر و بیمه مسافرتی و همراه راهنمای فارسی زبان و محلی در کلیه روز های بازدید همچنین ترانسفر داخلی در بین شهر ها هستند .

ب ) تور بالی : تور بالی نوروز ۹۷ از دسته تور های آسیایی لاکچری و لوکس می باشد که دارای طرفدار های مخصوص خود می باشد و همچنین علاقه مندان زیادی را به خود از تمامی نقاط جلب کرده است . تور بالی یکی از شیک ترین تور های نوروز می باشد . این تور هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی با سنگاپور و مالزی می باشد این خدمات بستگی به شرایط مختلف می باشد . این تور با ۷ شب و ۸ روز اقامت برگذار می شود . این تور دارای پرواز قطری و پرواز ماهان و پرواز امارات می باشد . خدمات تور دارای بلیط رفت و برگشت و با صبحانه و ترنسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان و همچنین پشت نیمروزی می باشد . قیمت این تور بستگی به نوع هتل و نوع پرواز و خدمات مربوطه می باشد.

پ ) تور ارمنستان : تور ارمنستان نوروز ۹۷ دارای تور زمینی و هوایی می باشد این تور دارای علاقه مندان زیادی می باشد که دلیل این علاقه وجود مکان های گردشگری و تفریحی زیادی می باشد . خدماتی که این تور به عهده می گیرد که بلیط رفت و برگشت و با ساکن بودن در هتل های ارمنستان همراه با صبحانه و دارای ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی و همچنین لیدر فارسی زبان و سیم کارت مخصوص کشور و یک گشت شهری همراه با ناهار می باشد . پرواز های اصلی این تور ماهان و آسمان هستند . قیمت این تور بستگی به انتخاب هتل و نوع ساعت پروازی و تعداد روز اقامت و نوع خدماتکه بر عهده مسافر می باشد قابل تغییر است .

ت ) تور روسیه : تور روسیه نوروز ۹۷ یکی از پر باز دید ترین تور های نوروز می باشد . این کشور جزوی از زیبا ترین کشور های اروپایی می باشد که به همین خاطر هر ساله تعداد زیادی از افراد به این کشور مسافرت می کنند تا از مکان های دیدنی این کشور بهره مند شوند . این تور دارای تور تکی و یا ترکیبی بسته می شود که تور های ترکبی این شهر مانند : تور مسکو ، تور سن پترزبورگ ،  تور سوچی می باشد که به طور مثال تور روسیه تور مسکو و سن پترزبورگ هستند که پر طرفدار ترین تو.ر های ترکیبی این کشور می توان نام برد . خدمات مسافرتی این تور بلیط رفت و برگشت هوایی و قرار گرفتن در هتل های زیبای روسیه همراه با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی همراه با راهنمای فارسی زبان و سیم کارت محلی و گشت بزرگ شهری و پرواز هایی که در این تور به کار می رود پرواز امارات و پرواز ماهان و پرواز قشم ایر و پرواز تابان و پرواز ایر فلوت می باشد . قیمت تور روسیه بستگی به انتخاب هتل و مدت اقامت در شبانه روز و همچنین انتخاب پرواز و استفاده از تور ترکیبی و تکی با مسافران می باشد که قابل تغییر می باشد .

ث ) تور آنتالیا : تور آنتالیا نوروز ۹۷ جزء پر طرفدار ترین و زیبا ترین کشور های توریستی می باشد . استان آنتالیا یکی از سهر های ساحلی در ترکیه و واقع در جنوب غربی این کشور می باشد که به دلیل آب و هوای مدینترانه بودن آن شهری کاملا وسوسه انگیز می باشد که برای گردشگران مخصوصا در نوروز مکانی شیک و پر باز دید هستند . این تور دارای خدمات زیادی می باشد که ما به برخی از آن ها در این متن اشاره می کنیم از جمله این خدمات بلیط رفت و برگشت هوایی و اقامت در هتل های لوکس آنتالیا همراه با صبحانه و ناهار و شام می باشد و دارای ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان می باشد . و پرواز های مختلفی را دارا هست که از جمله آن ها پرواز پگاسوس و پرواز اطلس جت و پرواز قشم ایر و پرواز معراج می باشد . قیمت این تور به دلیل این که همه ی امکانات را خود هتل دارا می باشد بستگی به نوع انتخاب هتل و تایم اقامت در این شهر است که معمئلا ۷ شب و ۸ روز می باشد و این امکانات بستگی به نوع درخواست مسافر قابل تغییر است .

ج ) تور تایلند : تور تایلند نوروز ۹۷ یکی از پر بازدید ترین کشور ها در طول نوروز می باشد . که به صورت تک شهر یا تور ترکیبی با شهر های مختلف برگذار می شود . شهر های تایلند به این شکل هستند تور بانکوک ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور کرابی تور های تکی تایلند هستند و اما توئر های ترکیبی تور بانکوک پاتایا ، تور بانکوک پوکت ، تور پاتایا پوکت ، تور پوکت کرابی می باشد . مدت ماندن در این تور بستگی به نوع ایر لاین و اکثرا به مدت ۷ روز و ۶ شب یا ۸ روز و ۷ شب می باشد که این هم باز به درخواست خود مسافران بستگی دارد . خدمات این تور بلیط رفت و برگشت هوایی و اقامت در بهترین هتل ها به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت و راهنمای فارسی زبان همنراه با سیم کارت های محلیو اخذ ویزای توریستی تایلند و گشت های متعدد شهری هستند. پرواز های متعددی همچنین پرواز امارات و پرواز قطری پرواز الاتحاد و پرواز عمان ایر و پرواز ایر آسیا و پرواز تایر ایرویز و پرواز ماهان می باشد .

چ ) تور گرجستان : تور گرجستان نوروز ۹۷ کشوری بسیار بزرگ و زیبا می باشد که دارای طرف داران مخصوص خود می باشد و دارای جاذبه های زیبایی در مرز بین اروپا و آسیا می باشدکه جزءکشور های اروپایی حساب شده است و مکان های دینی و تاریخ و جاذبه گردشگری زیادی می باشد . تفلیس پایتخت گرجستان و باتومی بر اساس شهر ساحلی بسیار زیبای گرجستان و شهر توریستی می باشد . سالانه مسافران زیادی مخصوصا از ایران به این کشور سفر می کنند . این تور خدمات زیادی را دارا می باشد از جمله آن ها بلیط رفت و برگشت هوایی و ساکن بودن در هتل های بزرگ به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان می باشد . پرواز هایی که در این سفر می توان نام برد پرواز آتا ، پرواز قشم ایر ، پرواز تابان ، پرواز زاگرس می باشد . قیمت این تور بستگی به ساعت پرواز و انتخاب نوع هتل و مقدار اقامت و نوع خدمات که به دست مشتری قابل تغییر می باشد.

ح ) تور استانبول : تور استانبول نوروز ۹۷ یکی از پر بازدید ترین کشور های توریستی می باشد این شهر پر از جاهای دیدنی و تاریخی می باشد که معروف به مهد مکان های تاریخی که همه ساله مقدار زیادی از افراد به عنوان توریست به این کشور مسافرت می کنند . این تور دارای خدمات زیادی می باشد که ما در این متن به برخی از آن ها اشاره کرده ایم از جمله این خدمات بلیط رفت و برگشت هوایی و مدت اقامت در بهترین هتل های استانبول به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی به همراه لبدر فارسی زبان و پرواز های این مقصد پرواز تر کیش ، پرواز اطلس جت ، پرواز پگاسوس ، پرواز ماهان ، پرواز قشم ایر ، پرواز ایران ایر ، پرواز آتا ، پرواز کاسپین ، پرواز معراج و پرواز زاگرس می باشد .

خ ) تور دبی : تور دبی نوروز ۹۷ از دسته پر بازدید ترین مکتان های گردشگری در نوروز می باشد که مورد پسند بسیاری از گردشگران و توریستان و همچنین مسافران می باشد . و با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب در این شهر افراد زیادی به این مکان مسافرت می کنند که اکثر آن ها ایرانی هستند . این تور دارای خدمات زیادی می باشد که از جمله این خدمان می توان به بلیط رفت و برگشت هوایی و اقامت در بزرگ ترین و زیبا ترین هتل ها به همراه صبحانه که در بعضی از هتل ها با ناهار می باشد و ترانسفر فرودگاهی و اخذ ویزای دبی و راهنمای فارسی زبان می باشد . پرواز هایی که به این مقصد پرواز می کنند همراه با کلاس پروازی های مختلف کمی باشند که از جمله این پرواز ها پرواز امارات ، پرواز ایر عربیا ، پرواز فلای دبی ، پرواز ماهان ، پرواز قشم ایر و پرواز ایران ایر می باشد .

مدارکی که برای ویزای شینگن به کار می رود به شرح زیر می باشد :

_ ۲ قطعه عکس ۳*۴ رنگی جدید زمینه کامل سفید تمام رخ

_ اصل شناسنامه به همراه کپی از تمامی صفحات ( دار الترجمه رسمی )

_ اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان سفر به همراه کپی از صفحه ما قبل از ۱ تا ۵ و کپی ویزا های قبلی

_ پاسپورت قدیمی و کپی صفحات مهم

_ اصل سند ملکی به نام مسافر یا همسر مسافر به زبان لاتین ( درصورت بودن بیشتر از یک سند )

_ در صورتی که سند به نام همسر مسافر می باشد کپی از تمام صفحات شناسنامه همسر الزامی است .

_ گواهی مانده حساب بانکی آن با تاییدیه امور بین المللی

_ پرینت ۳ ماهه حساب بانکی ( حساب جاری ) به زبان انگلیسی با مانده حداقل ۵۰ میلیون تومان

_ ضمانت نامه بانکی بابت ضمانت برگشت از سفر

لازم به ذکر است که افراد متاهل: ۳۵ تا ۵۰ میلیون تومان افراد مجرد : ۵۰ تا ۸۰ میلیون تومان

_ اصل مدارک شغلی

مشاغل خصوصی : جواز کسب ، پروانه بهره برداری ، گواهینامه فعالیت صنعتی ، جواز مطب ، کارت بازرگانی ، آگهی تاسیس و تغییرات

مشاغل دولتی : معرفی نامه از محل کار با ذکر سمت شغلی به همراه اصل لیست بیمه و ۳ عدد از آخرین فیشهای حقوقی ، حکم کارگزینی ، کارت یا حکم باز نشستگی ، برای دانش آموزان و دانشجویان گواهی اشتغال به تحصیل

_ مدارک و ودیعه از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت از سفر به صورت امانت می ماند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.